Підведено підсумки конкурсу “Змінимо світ на краще” – 2022

Змінимо світ на краще"

У цьому році конкурс на кращу студентську наукову роботу із соціальної педагогіки / соціальної роботи в Хортицькій національній академії проводився кафедрою соціальної роботи вже втретє.

У номінації на кращий есей переможцями стали Костюк Ксенія «Ні війні» та Омесь Наталія «Соціальні проблеми та їх вирішення». Журі відзначило також роботи Скрипник Руслани, Кузнєцової Дарини, Архипенко Крістіни, Юренко Анни (СОб-1).

Кращими у номінації «Соціальна реклама друкована» визнані композиції: Болгаріної Анастасії «Ти – найкраща версія себе», (СРб-2); Коваль Владислави «Порожнє серце не в моді!» (СРм-1), Мансурової Маргарити «А чим ти наповнений?» (СРб-2); Мищенко Ірини (СРб-1), Бовчелюк Кіри, Железняк Вікторії, Юренко Анни (СОб-1) .

Безперечне схвалення і високу оцінку журі у номінації «Соціальна реклама: анімація» отримала робота Ситник Софії (СОб-1) – «Діти мають навчатися разом!»

Автори відзначених робіт і композицій нагороджуються дипломами. Поздоровляємо!