Серце Європи сьогодні – це Україна

Вища освіта в Україні

Перше визнання Дня Європи відбулось у Раді Європи у 1964 році. Пізніше Європейський Союз започаткував свій власний Європейський день на відзначення декларації Шумана, саме тому його називають ще  «Днем Шумана».

В Україні свято відзначають з 2003 року у третю суботу травня згідно з Указом Президента України.

Народ України б’ється сьогодні за світову демократію, свободу і життя разом з європейськими країнами. Кожен українець відчуває цю єдність, відчувають її студенти і викладачі хортицької родини.

Напередодні святкування Дня Європи в Україні студенти Хортицької національної академії взяли участь у заході, який допоміг їм відчути себе частиною великої європейської спільноти та поглянути на інші країни з нового боку. Захід підготували та провели викладачі кафедри соціально-гуманітирних дисциплін Глущенко Г. Б., Корнелюк Б.В і Литвак О. А.

Студенти відповідали на питання вікторини в спеціальному Telegram-опитуванні, де мали змогу бачити загальну статистику відповідей. Цікаві факти викликали чимале здивування та жваве обговорення.

Бути Європою – це поділяти спільні демократичні цінності… Україна – це Європа!