Звітне засідання обласної студентської ради

9 грудня 2021 року на базі Запорізького державного медичного університету відбулось звітне виїзне засідання Запорізької обласної студентської ради, де голови та активісти усіх студентських самоврядувань міста та області зібралися підбити підсумки 2021 року та обговорити перспективи розвитку на 2022 рік.

Представники студентського самоврядування Хортицької національної академії, а саме голова Студентського уряду – Савранова Віолетта, студентка факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роби, спеціальності Спеціальна освіта 3 курс, а також секретар Студентського уряду – Нестерова Анастасія, студентка факультету мистецтва та дизайну, спеціальності Образотворче, декоративне мистецтво, 4 курс взяли участь у звітному засіданні ради.

На зустрічі були обговорені перспективи розвитку студентського руху у місті Запоріжжі, проєкти ремонтних робіт спортивних комплексів, центрів разом з начальницею Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Власовою Наталією Федорівною.

Після засідання представникам студентських самоврядувань Студентська рада ЗДМУ провела екскурсію по закладу вищої освіти:
студенти відвідали наукову бібліотеку, анатомічний музей ім. О.Г. Яхниці, міжкафедральний тренінговий центр із симуляційними тренажерами.