Онлайн-лекція

Студенти та науково-педагогічні працівники Хортицької національної академії 15.11.2021 р. взяли участь в онлайн-лекції, яку проводив фахівець з Польщі доктор Joanny Kupczyk з Akademii im. Jakuba z Paradyża. Здобувачів вищої освіти спеціальностей 242 Туризм та 073 Менеджмент було ознайомлено із структурою університету, його історією, розгорнуто продемонстровано багатий досвід організації та проведення екскурсій, походів та конференцій. Студенти мали змогу дізнатись про партнерів  Akademii im. Jakuba z Paradyża, серед яких є українські вузи, та оцінити переваги організації освітнього процесу і академічної мобільності за європейськими стандартами; окремим питанням  доктор Joanny Kupczyk ознайомив із особливостями та структурою практики студентів у Польщі.