Грант на стипендію від IDMedia

Рекламне агентство IDMedia спільно з SCHOLARSHIP оголошує про старт гранту для студентів вузів України на написання статей маркетингової тематики. Наша мета – допомогти талановитим студентам, які цікавляться маркетингом і рекламою, реалізувати свої ідеї. Переможці конкурсу отримають грошові призи.

Етапи проведення конкурсу на стипендію *

• Оголошення про початок конкурсу (01.09.2021)
  • Прийом конкурсних робіт (до 31.12.2021),
  • Визначення переможців (до 31.01.2022)
  • Оголошення переможців на сайті (01.02.2022)

* – організатор залишає за собою право змінювати терміни проведення конкурсу

Як взяти участь:
1. Написати статтю на одну з тем:

• Основні цілі і завдання зовнішньої реклами. Ретроспективи і перспективи розвитку зовнішньої реклами.
  • Зовнішня реклама: огляд основних форматів, розрахунок показників ефективності і чому формат 3х6 найпопулярніший розмір в Україні.
  • Значимість і місце зовнішньої реклами в цифровому світі. Зовнішня реклама як засіб формування іміджу компанії. Як буде виглядати зовнішня реклама через 10 … 20 … 30 років?
  • ЗУ про рекламу. Що повинен знати рекламодавець, щоб його реклама відповідала законодавству.
  • Маркетингові стратегії в зовнішній рекламі. Хитрощі маркетологів: огляд і аналіз основних.

2. Стаття повинна відповідати параметрам

• Стаття повинна бути повністю унікальна (сайт для перевірки – advego)
  • Стаття повинна мати чітку і зрозумілу структуру
  • Текст статті повинен налічувати від 10000 до 30000 символів (без врахування пробілів)
  • Стаття повинна бути на Українському або Російському мовою
  • Стаття повинна містити перевірені факти.

3. Написати на нашу пошту – (grant@idmedia.com.ua)

• Тема листа: “Учасник гранту”
  • У своєму листі напишіть пару коротких пропозицій про себе і про те, чому ви вибрали цю тему
  • Прикріпіть до електронного листа свою статтю в форматі MS Word.
  • Лист повинен бути відправлений не пізніше 31.12.2021

Деталі за посиланням https://idmedia.ua/about/grant