Презентація передвиборчих програм кандидатів на посаду голови Студентського уряду

Студентський уряд

1 жовтня 2021 року у Хортицькій національній академії відбулась презентація передвиборчих програм кандидатів на посаду голови Студентського уряду та голів секторів Студентського уряду.

За традицією до зустрічі студенти мали можливість доєднатись офлайн або продивитись онлайн-трансляцію.
На зустрічі кожен кандидат мав можливість презентувати свою програму, розповісти про досягнення у минулому навчальному році, замотивувати вступати до студентського самоврядування.

Проведення виборів до Студентського уряду планується 13 жовтня 2021 року на платформі Moodle, через епідеміологічну ситуацію у нашому регіоні.
Детальніше про кандидатів та їх програми ви зможете дізнатися у наступних постах у нашому Instagram-каналі.