Зустріч з представниками громадської організації «Соціальний вектор»

«Соціальний вектор»

27 вересня відбувся круглий стіл зі студентами спеціальностей 053 Психологія та 231 Соціальна робота та представниками громадської організації «Соціальний вектор» – Вікторією Мєрєнковою та Іриною Талько в рамках інтегрованого семінару щодо реалізації права молоді з функціональними обмеженнями на активний відпочинок та дозвілля.

Захід відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України і з ініціативи ВМГО «Соціальний вектор» в рамках проекту «Інтеграція молоді з функціональними обмеженнями у суспільство „До мети – разом!“».

Гості розповіли про специфіку їх діяльності, заохочували студентів до співпраці з метою підвищення соціальної відповідальності, толерантного ставлення до дітей з ООП, також обговорювали вектори можливої взаємодії у межах соціально-психологічних проєктів.

Студенти із задоволенням прийняли інформацію і взяли активну участь в обговоренні актуальних викликів сьогодення.