Підписання угоди про співробітництво з фірмою “Profiteam”

Сьогодні відбулася зустріч та підписання угоди з фірмою “Profiteam” щодо закордонного стажування та проходження практики студентами Хортицької національної академії в Німеччині. Здобувачам освіти садово-паркового господарства, туризму та менеджменту представником фірми були презентовані бази практики та умови перебування за кордоном. Під час такої практики студенти матимуть можливість перейняти європейський  досвід ведення бізнесу,  впровадження сучасних технологій у с/г, застосування сучасної техніки та практичні навички роботи з нею, набути вмінь практичної роботи у сфері рослинництва, ознайомитися з культурою і традиціями Німеччини, покращити знання іноземної мови. Приємно відзначити, що це вже 4-та угода, укладена з міжнародними інституціями, щодо організації практики та стажування студентів академії за кордоном.