Звітне засідання Студентського уряду

Студентський уряд

26 травня 2021 року відбулося звітне засідання Студентського уряду Хортицької національної академії.

На засіданні були підбиті підсумки діяльності самоврядування у 2020-2021 навчальному році. У підсумку Студентським Урядом було організовано близько 50 заходів, 20% з яких були очні і 80% дистанційно. Також студенти академії співпрацювали близько з 20 організаціями, такими як ГО “СВОІ”, “Дай лапу, друже”, Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької області, ГО “Світ очима дітей”, Обласним центром молоді Запоріжжя та багато іншого.

Також при підбиті підсумків відзначили та привітали найактивніших студентів Хортицької академії за активну участь у житті академії та особистий внесок у розвиток студентського життя.