Вікторина до Дня Європи

Напередодні Дня Європи в Україні студенти Хортицької національної академії взяли участь у вікторині, яка допомогла їм відчути себе частиною великої європейської спільноти та пізнати інші країни з несподіваного ракурсу.

Захід проводили викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Глущенко Г. Б. та Литвак О. А.

Цікаві факти, презентовані на вікторині, викликали чимале здивування та жваве обговорення, зокрема щодо найдовшої назви міста в Європі, найчистішої води в крані, назви країни, яку найбільше полюбляють мільйонери та ін.

Упродовж заходу студенти брали участь у спеціальному Telegram-опитуванні, де мали змогу бачити загальну статистику відповідей.

Щиро сподіваємося, що цей захід розширить знання студентів про країни Європи і дозволить знаходити нові теми для спілкування з іноземцями в Україні і поза її межами.