Наш внесок у розвиток шрифтової культури

10 травня 2021 року було підведено підсумки V Міжнародного студентського конкурсу зі шрифту і каліграфії Pangram, в якому взяли участь 14 країн. Було представлено 543 роботи в 7 номінаціях. Авторитетне міжнародне журі у складі провідних спеціалістів у галузі графічного дизайну визначило 212 фіналістів, серед яких 17 студентів 1 та 2 курсів освітньої програми «Графічний дизайн» Хортицької національної академії.

Фіналістами у номінації «Арт-Шрифт» стали:

1 курс: Кофанова Поліна, Васильченко Єлізавета, Єфіменко Наталія, Куделя Вікторія. Простак Микита, Сікорська Дар’я.

2 курс: Федорченко Валерія, Криворотько Ганна, Єфименко Валерія, Гаврисева Анастасія, Коломоєць Віолетта, Коротіна Іветта, Маурін Данило, Міхова Аліна, Оспіщева Юлія, Скорик Денис, Харитонкіна Ксенія.

Вітаємо! Так тримати!