Прийом конкурсних робіт до участі в ІІ Мистецькому конкурсі «Арт-Хортиця» продовжено до 25 квітня!

Арт-Хортиця

З метою збереження, розвитку та примноження кращих традицій вітчизняного мистецтва, актуалізації культури і мистецтва Запорізького краю, популяризації професії художника та дизайнера Хортицька національна академія під патронатом Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради проводить ІІ Мистецький конкурс «Арт-Хортиця».

До участі запрошуються юні художники та майбутні дизайнери – переможці конкурсів з образотворчого мистецтва різних рівнів: учні 6-11 класів загальноосвітніх шкіл, учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, вихованці позашкільних закладів освіти і культури, студенти вищих навчальних закладів, творча молодь віком від 12 до 19 років.

Тема конкурсу: культура, історія та традиції Запорізького краю!

Останній термін подачі робіт – 25 квітня 2021 року.

Подробиці щодо участі у конкурсі за посиланням: Положення

Заявка-анкета на участь у ІІ Мистецькому конкурсі “Арт-Хортиця”