Семінар “Складні завдання перетворюємо на можливості:  як влаштовано  DESIGN THINKING”

Семінар “Складні завдання перетворюємо на можливості: як влаштовано DESIGN THINKING”

Спільними зусиллями кафедр дизайну і спеціальної педагогіки та спеціальної психології 20 березня 2021 року проведено навчально-практичний семінар “Складні завдання перетворюємо на можливості:  як влаштовано  DESIGN THINKING”. У творчій співпраці дизайнери та психологи спробували розібратися, чи дійсно дизайн-мислення впливає на всі сфери людського життя і чи можна завдяки йому складні завдання перетворювати на можливості. В практичній частині семінару учасники створювали власний авторський знак-логотип, використовуючи прийоми дизайн-мислення. У семінарі взяли участь студенти, викладачі Хортицької національної академії та всі бажаючі.

Дизайнерське мислення – це методологія для інновацій, а отже, і невід’ємний інструмент роботи людей, які створюють їх. Усі, кому цікаве це питання, мають змогу долучитися до започаткованого проєкту “Fарбований Lис” від творчої студії Хортицької національної академії (https://t.me/joinchat/).