Профорієнтація у Педагогічному фаховому коледжі

15 березня викладачі академії відвідали з профорієнтаційним заходом Педагогічний фаховий коледж. Студентам закладу розповіли про спеціальності, на які вони можуть вступити на 1 курс (за скороченим терміном), систему навчання та перспективи працевлаштування. Відповідальний секретар Приймальної комісії та її заступник повідомили про умови та терміни Вступної кампанії у 2021 році.

До профорієнтаційної команди входили: завідувач кафедри спеціальної педагогіки та спеціальної психології Турубарова А.В., завідувач кафедри педагогіки та методик навчання Лупінович С.М., викладачі Фурман О.Ф., Шугай Я.М., Горшкова Г.В., Мосаєв Ю.В., доцент Сергата Н.С., доцент Баришок Т.В., Відповідальний секретар ПК Євченко Т.А. та її заступник Дерев’янко Ю.С.