«Ні, я жива, я буду вічно жити…»

До 150-річчя з дня народження Лесі Українки 11 березня 2021 року у Хортицькій національній академії відбувся просвітницько-виховний захід за участі студентів та викладачів навчального закладу.

Захід організований і проведений кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Фурман О.Ф. Студенти академії по-новому розкрили віхи біографії поетеси та поглянули на сутність її творів. Дискусія, яка відбулась між учасниками, дозволила зазирнути вгиб душі Лесі Українки як жінки і людини з важкою долею.

Продекламовані студентами рядки поезії Лесі нікого з присутніх не залишили байдужими і наштовхнули на глибокі роздуми про сучасне буття українців і усього людства. Леся Українка − одна з найвизначніших постатей в історії української культури. По собі вона залишила великий літературний доробок − вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики. До такого висновку дійшли учасники заходу.

Для майбутнього України надзвичайно важливим є культурний доробок Лесі Українки. ЇЇ Слово буде жити вічно.