Конкурс “Міс Хортиця 2021”

Міс Хортиця

11 березня 2021 року у Хортицькій національній академії відбувся святковий захід “Міс Хортиця 2021”, організатором якого виступив студентський уряд. Конкурс проходить вже четвертий рік поспіль. У ньому взяли участь найсміливіші студентки Хортицької національної академії та педагогічного фахового коледжу.

Учасниці змагались традиційно в конкурсах “Самопрезентація”, “Вікторина”, “Конкурс талантів”, та спробували себе у конкурсі нового формату “Творче дефіле”. Дівчата розповідали про свої захоплення, досягнення, демонстрували таланти та презентували самостійно розроблені авторські костюми на тему “Український народний костюм через 100 років” для Творчого дефіле.

За результатами конкурсу титул “Міс Хортиця 2021” здобула Анастасія Воронцова, студентка 2 курсу спеціальності Дизайн педагогічного фахового коледжу, а титул “Віце-міс Хортиця 2021” здобула Марина Проскура, студентка 2 курсу спеціальності Спеціальна освіта Хортицької національної академії.

Вітаємо переможниць!