Міжнародний проєкт триває!

19 лютого о 10.00 в бібліотеці Хортицької національної академії будуть проведені лекційні (Епідеміологія та профілактика раку молочної залози; Фактори ризику та клінічні особливості раку молочної залози; Наочні методи скринінгу раку молочної залози) та практичне заняття (Розвиток навичок самообстеження молочних залоз) для студентів в рамках реалізації  міжнародного проєкту «Самодіагностика раку молочної залози в молодих українок», що співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні».  Проєкт спрямований на розповсюдження знань та практик щодо раку молочної залози та необхідності самообстеження молочної залози серед академічної спільноти. Поінформованість щодо факторів ризику раку молочної залози та набуття навичок самообстеження молочних залоз серед академічної спільноти надасть можливість раннього виявлення раку молочної залози, зниження вартості лікування та смертності від захворювання.

Лекції та практичні заняття будуть проводити:

Одинець Тетяна Євгенівна – завідувач кафедри фізичної реабілітації, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор;

Баришок Тетяна Віталіївна – доцент кафедри фізичної реабілітації, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент;

По завершенні реалізації проєкту студенти отримають сертифікат участі.

У випадку запитань, будь ласка, звертайтеся до координатора проєкту Одинець Тетяни Євгенівни, rita.hnnra@gmail.com.