Подяка від Університету Кутаїсі

Ректору Хортицької національної академії, професору Валентині Василівні Нечипоренко від імені адміністрації та професорсько-викладацького складу Університету Кутаїсі висловлена щира подяка за успішне завершення другого спільного проєкту в рамках укладеного договору про співпрацю.

«Дякуємо за чудову можливість взяти участь у VI Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології, який виявився настільки ж цікавим та інформативним, як і проведений улітку вебінар «Особливості організації дистанційного навчання у Хортицькій національній академії», на якому Ваші викладачі поділилися своїм цінним досвідом.

Ми сподіваємося на подальше зміцнення професійних і особистих зв’язків між Університетом Кутаїсі та Хортицькою національною академією».