Доцент кафедри соціальної роботи Ольга Клопота взяла участь у Міжнародному проекті «Transformation of Faculties of Education and Pedagogical Universities for XXI century». З 20.10.2020 до 15.12.2020 тривали Онлайн-курси «Quality in Higher Education» та «Support of Science and Research in Higher Education».
З боку чеських партнерів онлайн-курси реалізовували: докторка Ленка Ґулова, керівниця кафедри соціальної педагогіки, головна координаторка офісу мультикультурного виховання, керівниця післядипломної освіти; Зденка Вагнерова – координаторка міжнародних освітніх проектів Асоціації з міжнародних питань та інші провідні чеські науковці. Україну представляли науково-педагогічні працівники 20 закладів вищої освіти.
Найбільший інтерес викликали такі теми: Тренди і перспективи докторантського навчання; Акредитація навчальних програм; Якість навчання у часи COVID: новітні технології та нові підходи; Політичний контекст освіти; Взаємозв’язок якості освіти та  фінансування кафедр; Інтернаціоналізація навчальних планів; Епоха діджиталізації в освіті; Відділ якості освіти в Університеті ім. Масарика: його діяльність та актуальні теми.
Дуже вразив рівень самостійності кафедр в університеті Масарика (як у науковій, так і у фінансовій сферах), продуктивний розподіл обов’язків і відповідальності, командний дух, прагнення викладачів до постійного самоудосконалення й оволодіння сучасними технологіями.
Участь в проекті передбачала проведення семінару «Інноваційні технології викладання соціально-педагогічних дисциплін в умовах дистанційного навчання».
Важливою частиною роботи став конкурс спільних українсько-чеських наукових проектів аспірантів. Серед переможців – група, членом якої є магістр соціальної роботи, випускниця Хортицької академії 2019, а зараз аспірантка ЗНУ Ольга Ротко.