3D-День Драйвового Доступу ХННРА

Студенти Хортицька національна академія

Сьогодні, 12 грудня, відбулася онлайн-зустріч “3D-День Драйвового Доступу ХННРА”.

На заході абітурієнти познайомилися з адміністрацією факультетів, дізналися про студентське дозвілля та діяльність самоврядування.

Декани розповіли про спеціальності, історію та структуру закладу, зазначивши, що серед усіх переваг навчання в академії найвагомішими є не тільки наявність регіонального замовлення та великої кількості бюджетних місць, а й власні бази практик для студентів.

Відповідальний секретар приймальної комісії повідомила про особливості вступної кампанії 2021 року, принцип вибору ЗНО, строки прийому заяв. Також вона наголосила, що для вступу на спеціальності 022 Дизайн та 017 Фізична культура і спорт, дуже важливо не пропустити дати творчих конкурсів, адже, як і в 2020 році, вони проходитимуть до початку подачі заяв.

Після основної зустрічі, гості онлайн-конференції мали змогу відвідати майстер-класи з усіх спеціальностей, які були організовані викладачами академії.

Переглянути запис можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=t-a_BSBLFcA