Правильна вимова – запорука успіху!

Кафедра спеціальної педагогіки та спеціальної психології разом зі студентами завершили тиждень онлайн-заходів, присвячених Міжнародному дню логопеда, який розпочався 14 листопада з вітального колажу на платформах Instagram та Facebook.
Студенти четвертого курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта провели запальну логоритміку «Чіка Бум» в Zoom для всіх бажаючих, зробили добірку корисних та цікавих фільмів, які присвячені людям, що мають порушення мовлення. На платформі Instagram студентами пропонувались для ознайомлення цікаві факти з логопедії, кросворд та вікторина. Не менш цікавим було створене студентами другого та третього курсів відео з новинами логопедії «Logonews».
Щиро дякуємо всім, хто долучився до святкування Дня логопеда! Майбутнім і досвідченим логопедам бажаємо міцного здоров’я, наснаги, терпіння, багато нових ідей та професійних успіхів!