Запрошуємо до перегляду віртуальної виставки «Рефлексія»

Почалася демонстрація віртуальної виставки студентів (колишніх, теперішніх і майбутніх) і викладачів РЕФЛЕКСІЯ, організованої кафедрою дизайну Хортицької національної академії. До участі у виставці долучилися такі шановані навчальні заклади, як Львівська національна академія мистецтв, Рівненський державний гуманітарний університет, Закарпатська академія мистецтв, а також колеги з Польщі, Словенії та США.
Від класичної фотовиставки РЕФЛЕКСІЯ відрізняється тим, що дозволяється творча обробка зображення в графічних програмах, що надає практично безмежні можливості для креативу і втілення найсміливіших задумів.
Ми отримали 222 (!!!) роботи за 6 днів!
Такий короткий термін було визначено навмисно, оскільки такою була мета – помітити і «вхопити» цікавий кадр. Правда ж, скільки навколо чудового! Треба тільки ЗАХОТІТИ ПОБАЧИТИ!
Переходьте за посиланням, дивіться роботи, вподобайте ті, які Вам особливо припали до душі, коментуйте, поширюйте. Смайликом «Ов-ва!» позначайте оригінальні, на Ваш погляд, роботи.
Ми з радістю прислухаємося до Ваших порад і пропозицій.
Кожному учасникові на пошту буде надіслано диплом учасника та каталог виставки у форматах PDF i AVI.
ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!