Ландшафтний дизайн для ОСББ та закладів освіти Запоріжжя та області

Дерев’янко Наталія Петрівна

Кафедра садово-паркового господарства протягом останніх двох місяців активно реалізовує започаткований соціальний проєкт з розробки проєктів ландшафтного дизайну для ОСББ та шкіл міста Запоріжжя та області.
До розробки проєктів залучені як викладачі, так і студенти, які використовують свої знання для створення архітектурно-планувального завдання. Автори проєктів висловлюють сміливі творчі ідеї, при цьому прислуховуючись до побажань замовників, естетичних вподобань, вимог до озеленення.
Сподіваємося, робота викладачів кафедри та студентів освітньої програми Садово-паркове господарство сприятиме озелененню та облаштуванню нашого міста! З нетерпінням чекаємо, коли зможемо побачити наші реалізовані проєкти найближчим часом!