Управлінська команда онлайн!

Студенти та викладачі Хортицька національна академія

8 квітня 2020 року для ефективності процесів і процедур внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності було проведено вебінар на тему «Управління командою у складних соціальних ситуаціях», спікером якого виступила Ірина Антоненко, кандидат психологічних наук, доцент, декан факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Хортицької національної академії.

Під час вебінару, участь у якому взяло 25 учасників – керівників структурних підрозділів внутрішньої системи забезпечення якості освіти Хортицької національної академії, розглянуто актуальні питання управління людським ресурсом в умовах стресових ситуацій і соціальних загроз на прикладі введення карантину, запропоновано алгоритм управлінських дій у режимі дистанційної роботи та структура командних зустрічей онлайн.

Звертаємо увагу всіх охочих, що запис вебінару можливо переглянути онлайн на YouTube каналі за посиланням: https://youtu.be/isdPu-dpzMg