У Хортицькій національній академії пройшов онлайн-тренінг «PsychoLIFE: спілкування без меж»

Спеціальність 053 Психологія Освітня програма Практична психологія

1 квітня 2020 року відбувся онлайн-тренінг «PsychoLIFE: спілкування без меж», присвячений проблемі міжособистісних конфліктів, яка може загострюватися в умовах самоізоляції у період карантину. Тетяна Кетлер-Митницька, старший викладач кафедри спеціальної педагогіки та спеціальної психології, разом з Іриною Антоненко, кандидатом психологічних наук, доцентом, деканом факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи, та Микитою Пановим, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри спеціальної педагогіки та спеціальної психології, ознайомила учасників з визначенням конфлікту та стилями поведінки у конфлікті за класифікацією Томаса-Кілмена. Обговоренню шляхів та особистісних ресурсів розв’язання конфліктних ситуацій не заважав незвичний режим спілкування: учасники виявляли активність та зацікавленість, вдало аналізували запропоновані для дискусії розбіжності, вільно ділилися думками та враженнями. Вдалися навіть до елементів он-лайн інсценування! Отже, спілкування насправді не має меж, як і вступна кампанія Хортицької національної академії. Чекаємо на абітурієнтів-психологів – активних, веселих та комунікабельних! Всім здоров’я, оптимізму та творчої наснаги!