Комунальний заклад вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради запрошує взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Освітні і культурно-мистецькі практики в контексті інтеграції України у міжнародний науково-інноваційний простір», яка відбудеться 14 травня 2020 року.

Тематичні напрями роботи конференції:
1. Актуальні проблеми спеціальної педагогіки та психології.
2. Проблеми фізичної терапії, ерготерапії та формування здорового способу життя осіб різного віку.
3. Шляхи розвитку професіоналізму майбутніх учителів початкових класів в умовах Нової української школи.
4. Досвід і проблеми підготовки компетентних фахівців соціальної роботи.
5. Сучасні тенденції розвитку мистецтва та дизайну.
6. Теоретико-прикладні аспекти досліджень соціально-гуманітарних наук.
7. Сучасні напрями розвитку менеджменту та туризму.

Форми участі у конференції:
–  очна участь із публікацією матеріалів;
–  заочна участь із публікацією матеріалів.
Робоча мова конференції: українська.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ
Участь і публікація матеріалів безкоштовні!

Для участі у конференції необхідно до 30 квітня 2020 року (включно) заповнити онлайн-заявку за посиланням https://cutt.ly/registrationform

Тези доповіді, оформлені відповідно до вимог, мають бути прикріплені до онлайн-заявки (розширення *.doc, *.docx; назва файлу: Матвієнко_тези).

За результатами конференції передбачається видання електронних сертифікатів кожному учаснику та публікація тез в електронному збірнику матеріалів конференції, який буде розміщено на офіційному вебсайті академії та розіслано на електронні адреси учасників через місяць після дати проведення конференції.

Більш детальну інформацію Ви можете переглянути в інформаційному листі.