Виставка іконопису викладачів та студентів Львівської національної академії мистецтв

У Запорізькому обласному художньому музеї відкрилась виставка іконопису викладачів та студентів Львівської національної академії мистецтв. Ідейним засновником та організатором передвижницької експозиції робіт кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв виступає професор, завідувач кафедри Роман Якимович Василик, який, на жаль, не був присутнім на відкритті. На виставці представлено 32 роботи. За словами кураторки виставки у Запорізькому обласному художньому музеї Ольги Дворної, чільне місце у експозиції посідає образ Богородиці, який представлений у третині робіт.

Завідувачка кафедри дизайну Хортицької національної академії Наталія Дерев’янко, яка була здобувачкою першого випуску кафедри сакрального мистецтва, зазначила: «Для мене ця виставка є дуже хвилюючою. Адже Львівська академія та кафедра сакрального мистецтва для мене є рідними. Я дуже сподівалася зустрітися с Романом Якимовичем, та згадати роки навчання, поділитися враженнями та почути про студентське і викладацьке життя львівської академії. Адже, сьогодні, ми могли би обмінятися враженнями не тільки про сакральне мистецтво, але про механізми організації освітнього й мистецького життя в Запоріжжі, у Львові і взагалі в Україні!».