Науковий семінар кафедри соціальної роботи

Студенти хннра

На науковий семінар кафедри соціальної роботи, що відбувся 26 лютого 2020 року, були запрошені студенти 4 курсу бакалаврату зі спеціальності «Соціальна робота» для апробації перших результатів проведених досліджень. Після проведеної презентації студентами бакалаврських робіт відбулося спільне колективне обговорення і визначені рекомендації щодо наступного їх ефективного завершення в кінці семестру. За результатами обговорення студентам Валентині Міхєєвій, Альоні Тубальцевій, Аліні Матвієнко, Антуанєтті Магльованій та іншим було рекомендовано опублікувати матеріали дослідження.

Така дещо незвична форма наукового семінару, як відзначив у заключній частині спільну думку всіх учасників завідувач кафедри професор А.І.Павленко, дає можливість активізувати науково-дослідну роботу студентів.