Вчена рада відзначила нові здобутки науковців Академії

Нечипоренко Валентина Василівна

І знову талановиті працівники Хортицької національної академії підкорюють наукові вершини. 27 січня 2020 р. на Вченій раді Хортицької національної академії відбулось урочисте вручення диплома доктора соціологічних наук проректору з науково-методичної роботи Гордієнко Н.М., дипломів кандидата педагогічних наук директору загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Казанніковій О.В., старшому викладачу кафедри соціальної роботи Червоненко К.С., дипломів кандидата психологічних наук старшому викладачу кафедри спеціальної педагогіки та спеціальної психології Галієвій О.М. та викладачу кафедри Кудіновій М.С.

Колектив Хортицької національної академії бажає дипломованим науковцям подальшого професійного саморозвитку, нових вагомих успіхів на ниві суспільно-гуманітарних досліджень, творчої наснаги і добробуту!