Огляд-конкурс «Найкращий блок»

Студенти Хортицька національна академія

17-18 грудня 2019 року у студентському гуртожитку Хортицької національної академії відбувся огляд-конкурс «Найкращий блок».

До складу конкурсного журі входили адміністрація гуртожитку, заступник директора педагогічного коледжу з виховної роботи, члени студпарламенту педагогічного коледжу, студрада гуртожитку та вихователі. Членами студради спільно з адміністрацією були розроблені критерії оцінювання на номінацію «Найкращий блок».

За підсумками оцінювання членами комісії були визначені три призових місця. Перше місце зайняли студенти 10 блоку, друге місце – студенти 4 блоку, і почесне третє місце – студенти 7 блоку. Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Також, підведені підсумки огляду-конкурсу у номінаціях креативний та затишний блоки. Своєю креативністю та оригінальністю вразили студенти 21 блоку, ідеями про домашній затишок приємно вразив 28 блок. Студенти цих блоків отримали грамоти, подарунки та солодощі.