На кафедрі дизайну провели майстер-клас із виготовлення вітальних листівок

У свято Миколая на кафедрі дизайну Хортицької національної академії відбувся майстер-клас з виготовлення вітальних листівок традиційними друкарськими техніками.

Викладачі кафедри Олег Рябченко та Лариса Клімова ознайомили студентів з особливостями створення ліногравюри, гравюри на пластику і гравюри на картоні, продемонструвавши весь процес підготовки та друку. Студенти-дизайнери із зацікавленням долучилися до процесу створення листівок в техніці гравюри, власноруч виготовивши друкарські форми і отримавши відбитки. Сподіваємося, що виготовлення ексклюзивних власних листівок до численних різноманітних свят стане доброю традицією академії.

За численними проханнями повтор майстер-класу відбудеться у вівторок 24 грудня на кафедрі дизайну. Запрошуємо всіх бажаючих!

Здивуй друзів – надрукуй власну листівку!