Вітаємо переможців мовно-літературних конкурсів!

Хортицька національна академія

На загальноакадемічному святі, присвяченому Міжнародному дню студента, відбулось урочисте вручення грамот переможцям І туру двох міжнародних конкурсів − ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Основною метою проведення в академії вже традиційних заходів є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, підвищення рівня її мовно-літературної освіти, що, у свою чергу, сприяє формуванню престижу української мови та літератури в молодого покоління, покращенню загальної мовної культури.

За підсумками проведення I етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призові місця розподілилися таким чином:
1 місце – Дубина Аліна (СОб-1);
2 місце – Рощина Юлія (СОб-1);
3 місце – Усольцева Ірина (СОб-1).

Переможцями I етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали:
1 місце – Локтіонова Вероніка (ДЗ(о)б-1);
2 місце – Гурицан Карина (ДЗ(м)б-1);
3 місце – Рудюк Поліна (СОб-1).

Вітаємо переможців і бажаємо учасникам обласного туру творчих злетів й вагомих яскравих перемог!