Міжнародний конкурс малюнка «Футуристичні дерзання»

Студенти першого курсу факультету мистецтва та дизайну взяли участь у Міжнародному конкурсі малюнку, присвяченому митцям-футуристам. Конкурс проводився за ініціативи Департаменту культури, туризму, національностей та релігії Запорізької обласної державної адміністрації, Національної спілки художників України, Інституту іноземної філології Класичного приватного університету (Запоріжжя), Європейського інституту Університету Дзьоті (Токіо, Японія).

Участь у конкурсі дало можливість студентам не тільки вшанувати пам’ять визначних футуристів, видатних будетлян, але і продемонструвати власну художню майстерність, зануритися в глибини безсмертної поезії, словотворчості, філософської думки.

Результати конкурсу будуть оголошені наприкінці березня 2020 року, тож побажаємо нашим студентам перемоги!