Дивні звірі Марії Примаченко поселилися в колекції одягу студентів Хортицької національної академії

Студенти Хортицька національна академія

Студенти факультету мистецтва та дизайну, які навчаються за освітніми програмами Графічний дизайн та Дизайн одягу, працювали над спільним проектом зі створення колекції одягу за мотивами робіт української народної художниці Марії Примаченко. Майбутні дизайнери одягу запропонували ідею колекції, розробили ескізи костюмів. Студенти-графіки, в свою чергу, виконали стилізацію власних тварин у стилі народної художниці та перенесли зображення на тканину. Представлена колекція складається з шести образів, кожен з яких несе в собі образ дивного звіря за мотивами творів Марії Примаченко. Така сучасна колекція є прикладом вдалого поєднання народного мистецтва, етнічних мотивів та молодіжної моди.

Фотосесія-презентація колекції одягу вперше відбулася у Запорізькому обласному художньому музеї. Окрім того, студенти представили колекцію на «Ярмарку освіти-2020» у Запорізькому виставковому центрі «Козак-Палац».

Телеканал Z був свідком такої непересічної події