Сад габіонів

Сьогодні, 11 листопада, відбулося урочисте відкриття проекту «Сад габіонів». Проект був реалізований у рамках щорічного конкурсу «Ми-це місто», що проводиться громадською організацією «Платформа спільних дій».

На заході був присутній член конкурсної ради «Ми-це місто» Криль Я.М., який висловив подяку Академії за реалізацію ідей у сфері інклюзії, назвавши її куточком сили, та радо запросив взяти участь у конкурсі наступного року.

Проректор академії з навчальної роботи Позднякова-Кирбят’єва Е.Г. повідомила, що проект виконує декілька функцій: благоустрій території та є зоною тактильного паркового простору для дітей та молоді з обмеженими можливостями. Також, вона зазначила, що «Сад габіонів» є унікальним проектом у Запоріжжя, адже немає аналогів.
Керівник проекту завідувач кафедри садово-паркового господарства Дерев’янко Н.П. повідомила про те, що проект розроблявся разом зі студентами спеціальності «Садово-паркове господарство», які завжди беруть активну участь у житті академії.

Відеоматеріал