Урочисте відкриття II Cпартакіади-2019 в Хортицькій національній академії

10 жовтня в Хортицькій національній академії відбулося урочисте відкриття II Спартакіади-2019, приуроченої до Олімпійського уроку.

До учасників Спартакіади з вітальним словом звернулася ректор Хортицької національної академії Нечипоренко Валентина Василівна.
Валентина Василівна привітала викладачів і студентство зі спортивним святом і наголосила, що здоров‘я кожної людини і студентів академії цінується понад усе . Тільки сильні, сміливі, кмітливі можуть досягнути олімпійських висот, а запорука цьому – здоровий спосіб життя.

До слова була запрошена завідувачка кафедри фізичної реабілітації, професор Волкова С.С. Вона привітала учителів і студентів -спортсменів, відзначивши, що Спартакіада буде проводитися з жовтня 2019 року по квітень 2020 року. Волкова С.С. наголосила, що право взяти участь у II Спартакіаді і змагатися в командах мають право студенти будь-якого курсу і різних спеціальностей. З кожного виду спорту суддями визначатимуться переможці та призери, які будуть нагороджуватися медалями, почесними грамотами та цінними подарунками. На підставі цих результатів визначається команда –переможець Спартакіади, яка отримає головний приз-перехідний кубок.
Як символи Спартакіади-2019 були внесені урочисті спортивні атрибути – прапор і кубок. Кубок передається головному судді Спартакіади – Сергатій Н.С. Другу щорічну Спартакіаду відкрито!
Цього року спортивна колегія вирішила не змінювати формат змагань і провести їх у 6 етапів, тобто у 6-ох видах спорту:
1)легкоатлетичній естафеті 4 х 100 метрів (комбінованій, за участю хлопців і дівчат);
2)волейболі;
3)шашках;
4)бадмінтоні;
5)настільному тенісі;
6)дартс-стандарті.
Змагання з обраних видів спорту проводитимуться протягом року, приблизно по одному змаганню щомісяця.
А перші змагання з комбінованої естафети відбулися вже сьогодні.
Команди були запрошені на старт перших змагань із комбінованої естафети 4 х 100 метрів, які відбулися у лісовому масиві .
Ось імена перших переможців, які принесли своїм командам перші залікові бали:

3 місце – команда 3 курсу, спеціальності: Фізична терапія, ерготерапія: Денисенко Катерина Сергіївна, Дуплинський Лазар Мойсійович, Нікіфоров Денис Вікторович, Оксенич Уляна Володимирівна;
2 місце – друга команда 2 курсу, спеціальності: Фізична терапія, ерготерапія: Зайберт Дмитро Вадимович, Суєтова Єлизавета Валеріївна, Зоріна Ангеліна Олександрівна, Солоха Максим Віталійович;
1 місце – перша команда 1 курсу, спеціальності: Фізична терапія, ерготерапія: Краснюкова Анастасія Олександрівна, Пшеничнікова Анна Анатоліївна, Литвиненко Андрій Васильович, Пітько Іван Віталійович.