Тестування фізичної підготовленості студентів

До уваги студентів!

Графік проведення тестування фізичної підготовленості студентів Хортицької національної академії Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» від 9 грудня 2015 р. № 1045 і з метою визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України в Комунальному закладі вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради з 30.09.2019 р. по 11.10.2019 р. буде проводитись тестування студентів І–IV курсів та студентів І–ІІ курсів магістратури всіх спеціальностей.
Місце проведення: КЗВО «ХННРА» ЗОР

30.09–01.10 – тестуються всі допущені лікарем студенти І курсу всіх спеціальностей
02–03.10 – тестуються всі допущені лікарем студенти ІІ курсу всіх спеціальностей
04–05.10 – тестуються всі допущені лікарем студенти І–ІІ курсів магістратури
07–08.10 – тестуються всі допущені лікарем студенти ІІІ курсу всіх спеціальностей
09–10.10 – тестуються всі допущені лікарем студенти IV курсу всіх спеціальностей

Відповідальні за тестування викладачі кафедри фізичної реабілітації Гвоздьов М. В., Овчинніков А. В., Сергата Н. С., Сергатий М.О.

Таблиця тестування