Перший науковий досвід «вчорашніх» абітурієнтів

02 вересня 2019 року у Хортицькій національній академії на виконання рекомендацій МОН України (лист № 1/9-531 від 23.08.2019 р. «Щодо ціннісно орієнтованої тематики проведення Першого уроку та навчання у 2019/2020 навчальному році») кандидат філософських наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Д.І. Леощенко провів вступну лекцію на тему «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю».

Викладачі і студенти першого курсу з інтересом слухали про саморозвиток і самореалізацію у професійній діяльності, що є значущим для життєвої успішності; разом із лектором розмірковували над тим, що дійсно щасливою людина може бути тільки за умови задоволення своїм буттям, яке неможливе без повного розкриття своєї внутрішньої природи, без реалізації свого призначення.
Запропонована інформація жваво обговорювалась студентами, наприкінці лекції першокурсники «атакували» Д.І. Леощенка запитаннями за темою, що свідчило про зацікавленість аудиторії викладеним матеріалом.