Публічна інформація, Факультет мистецтва та дизайну        29 Травня 2019        289         0

Арт-проект «Запорізький край. Декоративне мистецтво. Традиції. Новації»

У виставкових залах Національного музею українського народного декоративного мистецтва (м. Київ) з 16 травня по 14 липня 2019 року проходить масштабний арт-проект «Запорізький край. Декоративне мистецтво. Традиції. Новації».
У арт-проекті взяли участь викладачі кафедри дизайну факультету мистецтва та дизайну Хортицької національної академії Б.М. Козловський та Ю.О. Стульнікова.

Борис Миколайович Козловський, художник декоративного текстилю, представив гобелен «Гончар. Присвята Олексі Бахматюку». Юлія Олексіївна Стульнікова, майстер витинанки, представила роботи «Хортицькі кручі», «Ангел, що береже вогонь душі», «День змінює ніч».
Вітаємо шановних колег з цією визначною культурною подією!

Метки: