Досвід вчителів-логопедів: від сучасного до майбутнього

Студенти, майбутні вчителі-логопеди Хортицької національної академії та вихователі дошкільних груп педагогічного коледжу в супроводі викладачів відвідали комунальний заклад «Новомиколаївський ННРЦ Паросток ім. В.А. Польського» Запорізької обласної ради.

Учасники заходу познайомились з багаторічним досвідом роботи педагогічного колективу закладу, відвідали заняття з корекції мовлення, сенсорної інтеграції, логоритміки та психокорекції. Досвідчені педагоги представили можливості використання інноваційних технологій в освітньому процесі щодо подолання складних порушень мовлення. Студенти апробували вправи на розвиток моторики, ритму, нейронних зв’язків тощо. Вчителі-логопеди закладу ознайомили студентів з анатомічною будовою мовленнєвого апарату при ринолалії та дизартрії.
Такі заходи формують у майбутніх фахівців власне уявлення про професію, мотивацію до навчання та прагнення до саморозвитку!