Публічна інформація        28 Березня 2019        388         0

Наукові здобутки студентів Хортицької академії

26 березня 2019 року студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Спеціальна освіта» (за нозологіями), який проходив у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. За результатами участі студенти отримали сертифікати та грамоти.

Губрієнко Олена Миколаївна, студентка 2 курсу магістратури, отримала грамоту за оригінальність наукового пошуку (науковий керівник: к.психол.н., доцент Турубарова А.В.) та Усовіч Олена Олександрівна, студентка 2 курсу магістратури, отримала грамоту за кращу презентацію наукового дослідження (науковий керівник: к.пед.н. Жадленко І.О.).
Вітаємо учасників та бажаємо їм подальших наукових досягнень!