Творити біографію

21 березня на факультеті реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи у конференц-залі бібліотеки відбулося чергове заняття студентського наукового семінару спільно з кафедрою соціальної роботи. З наративною лекцією «Методологія педагогіки життєтворчості: біографічний метод» перед студентами різних курсів виступив доктор педагогічних наук, професор А.І.Павленко.

Історія біографічного методу в соціальній науці і педагогіці починаючи від праць і самої біографії Яна Амоса Коменського; проблеми становлення сучасної методології педагогіки; вражаючі біографії видатних українців; покликання професії і знаходження себе у ній; роль студентського періоду життя на шляху до науки; від біографії особистості до вивчення історії родоводу і часопису альма-матер – ось неповний перелік зацікавленого спілкування з аудиторією.