Публічна інформація        22 Березня 2019        192         0

Виставка Лії Безсонової «ЗНАКИ, ЛОГОТИПИ»

21 березня 2019 року у Запорізькому обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки «ЗНАКИ, ЛОГОТИПИ», на якій були представлені найкращі роботи одеської мисткині Лії Безсонової. Лія Безсонова – дизайнер-графік, художниця, ілюстраторка, засновниця та арт-директорка дизайн-студії «DE.PO-Одеса», авторка численних наукових розвідок у галузі історії та теорії графічного дизайну. Пані Лія уважно стежить за творчістю молодого покоління дизайнерів-графіків, тому люб’язно запропонувала студентам факультету мистецтва та дизайну Хортицької національної академії долучитися до виставки та представити свої напрацювання у проектуванні знаків та логотипів.

Виставка є непересічною подією у мистецькому житті нашого міста. Запрошуємо до Запорізького обласного художнього музею усіх, хто цікавиться сучасним українським графічним дизайном!