Тренінг із забезпечення якості вищої освіти

20 березня 2019 року декан факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Антоненко І.Ю., декан факультету мистецтва та дизайну Олененко А.Г. та завідувач кафедри садово-паркового господарства Дерев’янко Н.П. взяли участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти.

Тренінг, організатором якого виступив Запорізький національний технічний університет у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Міністерством освіти і науки України та Центром досліджень вищої освіти (Чеська Республіка), реалізується в рамках проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті». Разом з науково-педагогічними працівниками та управлінцями інших вишів Запоріжжя та області, працівники Хортицької національної академії прослухали лекції щодо нормативно-правових засад національної системи забезпечення якості вищої освіти, взяли участь у воркшопі та панельній дискусії. За результатами тренінгу учасники отримали сертифікати.

Метки: