Публічна інформація        14 Березня 2019        39         0

Сьогодні у Києві відбулося відкриття Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu». Виставки проводяться у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Цього року в роботі виставок беруть участь 750 учасників із 25 регіонів України та зарубіжних країн: Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, Ізраїлю, Румунії.

Колектив Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії гідно презентує свої досягнення на міжнародних виставках. Інноваційну діяльність закладу високо оцінили провідні освітяни країни: віце-президент Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту педагогіки НАПН України Топузов Олег Михайлович, в.о. директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Завалевський Юрій Іванович, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України Ничкало Нелля Григорівна, завідувач сектору навчально-методичного забезпечення змісту освіти дітей з особливими потребами Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Єрмаков Іван Гнатович та інші відомі вчені.
Зокрема, Топузов Олег Михайлович ознайомився зі змістом матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Досвід і проблеми організації соціальної та життєвої практики учнів і студентів на засадах компетентнісного підходу до освіти» і зазначив, що із задоволенням взяв участь у цьому важливому науковому заході, який відбувся на базі Хортицької національної академії в жовтні 2018 р. Завалевський Юрій Іванович наголосив, що Хортицька національна академія є флагманом національної освіти, який щороку демонструє високі зразки інноваційної діяльності. Єрмаков Іван Гнатович зазначив, що він пишається багаторічним досвідом плідної співпраці з Хортицькою національною академією, яка протягом 25 років є експериментальним майданчиком Міністерства освіти і науки України.
В перший день роботи міжнародних виставок відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій. За результатами участі в конкурсі Хортицька національна академія отримала золоту медаль за подані науково-методичні матеріали з проблеми: «Соціалізація дітей та молоді з обмеженими можливостями здоров’я в умовах відкритої освітньо-реабілітаційної системи» (тематична номінація: «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів»). За 3 роки функціонування та розвитку Хортицької національної академії в структурі освіти Запорізького регіону це вже п’ята золота медаль.
Віват, академіє!