Публічна інформація        07 Березня 2019        242         0

Конкурс краси «Міс Хортиця–2019»

У Палаці культури Хортицький відбувся конкурс краси «Міс Хортиця–2019», приурочений Міжнародному жіночому дню. Організаторами конкурсу виступив Студентський уряд Хортицької національної академії. Участь у конкурсі прийняли красуні факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи, факультету мистецтва та дизайну, педагогічного коледжу Хортицької національної академії.

За право найгарнішої, найкмітливішої, найталановитішої вступили в боротьбу 9 дівчат. Заслужене звання «Міс Хортиця–2019» отримала студентка коледжу Катерина Шлапак. Віце-міс конкурсу краси зайняла студентка факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи Єлизавета Ісаєва. Щиро вітаємо переможниць та учасниць!

Відео з конкурса краси «Міс Хортиця–2019»