На поетичних крилах рідної мови

У День рідної мови, який уся світова громада відзначала 21 лютого 2019 року, кафедра соціально-гуманітарних дисциплін організувала зустріч співробітників і студентів Хортицької національної академії з Оленою Ольшанською – поетесою, філологинею, ведучою рубрики «Урок української» на суспільному телебаченні, координатором проекту «Безкоштовні курси української мови у Запоріжжі».

У межах творчої зустрічі літераторка презентувала свою другу збірку «Лінії на долоні», яка вийшла у запорізькому видавництві «Дике Поле» у 2018 році. Вона складається з трьох розділів, що мають назви «Лінія роду», «Лінія серця», «Лінія життя». У віршах поетка натхненно оповідає історію власного родоводу, ділиться враженнями від подорожей та зустрічей, а також пропонує художню візію світлого почуття любові. Авторка майстерно поєднує поетичні традиції з експериментальними ліричними прийомами, захоплює пластичністю метафорики та незвичністю ритмомелодичного малюнку своїх творів.
Студенти та викладачі академії мали змогу насолодитися віршами Олени Ольшанської, послухати передісторії створення цих поезій та взяти участь у невимушеному діалозі.

Бажаємо молодій поетесі творчого натхнення та чекатимемо на нові зустрічі у стінах Хортицької національної академії!