Публічна інформація        04 Лютого 2019        345         0

Вручення дипломів першим випускникам 2019 року Хортицької національної академії!

31 січня 2019 року в Хортицькій національній академії в урочистій атмосфері відбулася церемонія вручення дипломів першим випускникам 2019 року.

Вручення дипломів молодшим спеціалістам вже стало доброю традицією академії. Випускники факультету мистецтва та дизайну отримали дипломи молодших спеціалістів за спеціальністю 022 «Дизайн», спеціалізація «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».
Випускники факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи вперше отримали дипломи магістрів за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія».
Зворушливі слова вдячності ректору Валентині Василівні, викладачам, одногрупникам сказали і самі випускники. Випускники дякували за хороші знання, за досвід, за комфорт і душевне тепло, яким були оточені в Хортицькій національній академії.
Багато теплих слів і побажань на їх адресу висловлено адміністрацією академії та шановними гостями урочистої церемонії вручення дипломів. Так, перший проректор Олена Леонтіївна Позднякова зазначила, що успішні показники навчання наших студентів є результатом плідної праці всіх науково-педагогічних працівників, втіленням мрій про компетентного випускника Хортицької національної академії; відзначила, що диплом академії надає великі можливості та перспективи випускникам реалізувати себе у професії як в Україні, так і за її межами.
Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника Хортицької національної академії.

Щасливої життєвої дороги, дорогі випускники!