Публічна інформація        11 Січня 2019        35         0

Результати участі студентів у конкурсі «PANGRAM 2018»

У листопаді-грудні 2018 року на базі Харківської академії мистецтва та дизайну відбувся ІІІ Міжнародний студентський конкурс із шрифту і каліграфії «Pangram-2018», основним гаслом якого було: «Читай! Відчувай! Інтерпретуй!». Конкурс дав можливість сучасній молоді продемонструвати власний світогляд через переосмислення літературних сюжетів шляхом унікального поєднання візуальних і художніх стилістик.

Конкурс проводився за кількома номінаціями, такими як: каліграфія, летерінг, типографіка, буквиця, акцидентний шрифт, текстовий шрифт. Серед журі конкурсу були представники з США, Італії, Польщі, Болгарії, Литви, Вірменії, Німеччини, України.
Студенти Хортицької національної академії взяли участь у конкурсі. Загалом було подано сім робіт, шість з яких брали участь у відборах за номінацією «Акцидентний шрифт», а одна робота – за номінацією «Буквиця». Результатом участі стало проходження у фінал робіт трьох учасниць за номінацією «Акцидентний шрифт», а саме: Федотової Крістини, Бойко Мілани та Яковенко Анастасії. Необхідно зазначити, що Анастасія – студентка першого курсу, яка отримала гарний результат у міжнародному конкурсі. Взагалі у конкурсі брало участь понад 500 творчих робіт від більш ніж 300 учасників. А у фінальний відбір потрапило 172 творчі роботи.
Вітаємо студентів факультету мистецтва та дизайну з отриманням статуса лауреату конкурсу із шрифту і каліграфії «Pangram-2018» і бажаємо не зупинятися у своїй творчій діяльності та продовжувати брати участь в інших конкурсах. Бо дизайн – це спеціальність, в якій слід вміти заявляти про себе світові, і чим раніше почати це робити, тим швидше піде в гору ваша творча кар’єра. Успіхів!

Метки: