Публічна інформація        28 Грудня 2018        211         0

Новорічний селфі-квест

Новорічне свято без конкурсів та смаколиків не може подарувати радість і усмішки. Тому серед студентів факультету мистецтва та дизайну було проведено Новорічний селфі-квест, що відбувався впродовж трьох днів, з 26 по 28 грудня включно. Завданням квесту було під час перерви знайти запропоновану ялинку, зробити з нею селфі і викласти у viber-групу студентів факультету. Учасник, який першим знайшов та зробив селфі з ялинкою, отримав смаколик від новорічних ельфів, в якості яких виступили викладач кафедри дизайну Леся Валеріївна Міхєєва та її помічниця, студентка спеціальності Дизайн графічний Поліна Бердецька.

Усього було розіграно дев’ять кольорових ялинок: жовта, крафтова, блакитна, рожева, зелена, синя, лимонна, біла, червона. Студенти та викладачі отримали справжнє задоволення від квесту, особливо враховуючи передсесійне хвилювання! Саме тому є ідея влаштовувати різні конкурси і цікавинки для студентів і в майбутньому. Слідкуйте за новинами у viber-групі факультету. Це може бути несподівано!